про street coffee

І як все починалось

Про Street Coffee

Street Coffee – це унікальна мережа кав’ярень, що поєднує в одному закладі кав’ярню та магазин. В гостях у нас ви можете спробувати не тільки смачну каву та насолодитися свіжими десертами, а також відчути позитивну атмосферу, яка надихатиме Вас протягом дня.

Головна мета мережі Street Coffee – познайомити наше місто з європейським стилем кав’ярень. Важливо дати змогу кожній людині частувати каву не тільки в дорогому ресторані, в офісі чи вдома, а й на вулицях міста.

Ми стали «невеличкою» сім’єю, в якій головними цінностями є підтримка і повага. У нас з’явились постійні гості та друзі. Кожен ранок починається з їхньої посмішки і побажання «гарного дня» – і це надихає. Ми працюємо так, щоб кожного разу якось приємно здивувати їх: чи то новим малюнком на капучіно або лате, чи просто посмішкою у відповідь!

Щоденно ми створюємо позитивний простір емоцій та вражень, надихаючи себе та рідне місто.

Street Coffee – це кава твоєї вулиці!

image

Наша команда

З роками кількість перемог, підкорених вершин, завойованих призів і кар’єрних досягнень наших співробітників зростає з неймовірною швидкістю.

І це тому що в нас працюють найкращі баристи. Сьогодні ми маємо всі необхідні ресурси для якісного навчання, адаптації й стажування персоналу.

Чи ми приймаємо на роботу без досвіду роботи? Так, і сміло про це заявляємо. Ми саме та компанія, що відкриває можливості перед молодими фахівцями, даруючи їм можливість реалізувати свій потенціал.

image

Історія розвитку

На початку осені 2012 року четверо молодих і креативних підприємців перебували у стані непереборного бажання створити ка’, а в подальшому і мережу, яка базуватиметься на певних принципах і цінностях.

Ми прагнули познайомити місто з європейським стилем кав’ярень, дати змогу кожній людині частувати каву не тільки в дорогому ресторані, в офісі чи вдома, а й на вулицях міста. Адже це так прекрасно – просто гуляти по Площі Ринок з запашною чашечкою кави або смачним капучіно, милуватися берегом міського озера з солоденьким карамель-маккіато…

Наші ідеї та бажання виправдались з шаленою швидкістю, справи пішли правильними темпами: розроблявся логотип, збиралася команда, створювалася кав’ярня. Вже в вересні наші майбутніх баристи розпочали навчання з технології приготування кави. Від ранку до пізньої ночі з блиском в очах і холдером в руках вони досліджували кавову машину, вчилися розрізняти зерна арабіки і робусти, готувати різні коктейлі, а вже наступного місяця сміливо приступили до роботи.

17 жовтня 2012 відбулося неофіційне відкриття першої кав’ярні Street Coffee в Івано-Франківську на вул. Мазепи, 4. До нас завітало багато друзів та ріднів. Вечір супроводжувався стукотом бокалів шампанського, сміхом гостей та запахом свіжозмеленої кави. Так утворилась одна з кращих кав’ярень міста.

image

Долучіться до нашої команди

Мережа кав’ярень Street Coffee – це команда молодих та перспективних людей, які мають амбіції та хист, щоб зробити наше місто кращим. Ми запрошуємо Вас стати нашим партнером та працювати разом з нами. Так, саме партнером, адже ми хочемо, щоб наші стосунки були партнерськими і базувались на засадах спільних цінностей, порядності, прозорості, довіри і взаємодопомоги.

Актуальні вакансії

Бариста

Вік від 18 до 25 р. Порядність, комунікабельність, вміння працювати в команді.
Обов’язки:
– приготування кавових напоїв.
– обслуговування людей за барною стійкою.
– консультація по амортименту.
– касова дисципліна.
– контроль за чистотою у кав’ярні.

Заповніть анкету – ми Вам зателефонуємо!

1. Ваше ім'я та прізвище

2. Контактний телефон

3. Email

4. Дата народження

5. Місце проживання

6. Бажаний рівень оплати праці (грн/міс)

7. Досвід роботи (останніх 2-3 місця праці)

8. Як швидко Ви б могли приступити до роботи?

9. Які ще вакансії могли б Вас зацікавити?

10. Прикріпіть своє фото

обрати файл

анкета без фото може не розглядатися

11. Прикріпіть файл резюме

обрати файл

не обов'язково

Приєднуйтесь до нас